Firemní výzvy: dobro jménem vaší firmy

Spolupracujete s neziskovými organizacemi? Pořádáte zaměstnanecké sbírky? Dělejte to moderně, bezpečně a jednoduše - založte si online firemní dárcovskou výzvu.

Co to jsou firemní dárcovské výzvy?

Udělejte jménem vaší firmy něco víc - založte firemní dárcovskou výzvu! Darujme.cz nabízí všechny potřebné funkce pro rychlé a jednoduché uspořádání výzvy pro podporu neziskové organizace mezi vašimi zaměstnanci, partnery nebo zákazníky. Pořádáte například benefiční vánoční večírek? Nevybírejte do kasičky, buďte moderní a umožněte darovat online!

Proč firemní výzvy?

 • CO TO JE?

  Firemní dárcovské výzvy umožňují firmám jednoduše a bezpečně svým jménem vybírat prostředky pro jimi podporované neziskové organizace. Nestarejte se o administrativu spojenou s darováním a výběrem peněz, to vše zajistí Darujme.cz. Firemní výzvy ani registrace na portálu nejsou pro firmy nijak zpoplatněny. Je jen na vás jak výzvu uchopíte a rádi vám vždy poradíme.

 • OVĚŘENÉ ORGANIZACE

  Seznam zaregistrovaných organizací, které je možné dárcovskou výzvou podpořit naleznete zde.
  Darování neziskovým organizacím probíhá vždy dle platných provozních podmínek, které musí každá organizace splnit. Nepoužívá-li vaše neziskovka Darujme.cz, dejte ji vědět, ať se zaregistruje! Zajímá-li vás více informací o tom, jak fungujeme, klikněte zde.

 • Bezpečná cesta pro vaše dary

  Vždy dbáme na vysoké zabezpečení celého systému, zejména na zabezpečení zpracování všech darů a ochranu osobních údajů.
  Více informací o technickém zabezpečení systému naleznete zde.
  Více informací o podmínkách služby a nakládání s osobními údaji naleznete zde.

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci