O Darujme.cz

Jsme největší platformou pro online darování v České republice.

Organizacím, institucím, ale také městům, obcím a krajům poskytujeme bezpečný nástroj k tomu, aby byly vidět a slyšet, mohly jednoduše požádat o dar a udržovat vztah se svými dárci. 

V roce 2020 přes Darujme.cz na dobročinné účely putovalo 232 milionů Kč. V roce 2019 to bylo celkem 128 milionů KčVíce statistik najdete zde.

Připojte se k více než 800 spokojeným organizacím.

Darujme.cz pomáhá už 10 let a stojí za ním Nadace Via, která v České republice už od roku 1997 rozvíjí filantropii a komunitní život. 

Zaregistrujte se a pojďte s námi rozvíjet filantropii!

Jak Darujme.cz funguje?

Kampaně na Darujme.cz nejsou časově omezené. Po jednoduché registraci můžete začít zakládat dlouhodobé udržitelné projekty, stejně jako urgentní výzvy. 

Poskytujeme vám kompletní informace o dárcích. Můžete tak s nimi navázat a udržovat dlouhodobý vztah, který je základem úspěšně fungující organizace. Dary posíláme jednou týdně, nemusíte tedy čekat, až kampaň skončí, ale hned finance použít tam, kde jsou potřeba. 

Zajímá vás, jak vytvořit úspěšnou kampaň? Rádi vám poradíme na našich workshopech, webinářích nebo individuálních konzultacích.

Máte dotazy k fungování Darujme.cz? Napište nám na podpora@darujme.cz nebo zavolejte na tel. +420 736 142 491.

Jak je Darujme.cz financované?

Darujme.cz je nekomerční projekt provozovaný Nadací Via. Poplatky, které nám umožňují nezávislost slouží výhradně na pokrytí nezbytných nákladů, jako veškeré bankovní a karetní poplatky, provoz a administrace portálu. Jedná se o:

– provozní poplatek za zprostředkování daru ve výši 2 % darované částky,

– pravidelný roční poplatek za užívání služby (do 30.4.2022 poplatek neúčtujeme)

– jednorázový registrační poplatek (do 30.4.2022 je registrace zdarma

Aktuální sazebník Darujme.cz a provozní podmínky portálu

Děkujeme všem našim dárcům, příznivcům a partnerům, ale také podporovatelům, kteří za námi stojí už řadu let Nadace Vodafone Česká republika, Česká spořitelna, a. s., Greendata nebo US EMBASSY). Díky vám se Darujme.cz stalo komplexním moderním nástrojem pro online fundraising.

Nadace Via
Dejvická 9, 160 00 Praha 6
IČ: 67360114

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci